برای خرید سریع نشریات احتیاج است که شما اکانت خود را شارژ کنید، با شارژ اعتبار شما این امکان را برای خود فراهم خواهید کرد که در بلند مدت به راحتی نشریه مورد نظر خود را بدون اتصال به درگاه بانکی تهیه کنید.

برای شارژ اعتبار، پس از ورود به اکانت خود در جار، به بخش “شارژ اعتبار ” که در منوی کاربر قابل دسترسی است، مراجعه کنید.

در بخش “شارژ اعتبار ” علاوه بر امکان مشاهده موجودی، می‌توانید اعتبار خود را به دو روش زیر شارژ کنید:

تصویر شماره 2
تصویر شماره ۲

۱- شارژ اعتبار به صورت آنلاین

برای این کار مبلغ مورد نظر خود را انتخاب و روی گزینه پرداخت کلیک کنید. در این حالت به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک هدایت می‌شوید که با وارد کردن اطلاعات کارت خود و تایید پرداخت، اعتبار شما در جار شارژ می‌شود.

تصویر شماره 1
تصویر شماره ۱

۲- شارژ اعتبار به روش‌های دیگر  

در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید با مراجعه به بانک و یا از طریق واریز کارت به کارت، مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب‌هایی که در این قسمت ارایه شده است، واریز و اطلاعات فیش واریز خود را در این فرم وارد کنید. پر کردن این فرم، به معنی درخواست رسیدگی به وضعیت واریز شماست. در این حالت، وضعیت درخواست شما در بخش “درخواست ها” قابل پی‌گیری است. در صورتیکه واریز شما تایید شود، رسیدی از طرف جار برای شما صادر خواهد شد که در بخش “تراکنش ها” قابل مشاهده است و مبلغ واریزی به اعتبار شما افزوده می‌شود.

تصویر شماره 1
تصویر شماره ۱

شما می‌توانید با مراجعه به “مدیریت تراکنش ها” که در منوی کاربری قابل مشاهده است، به بخش های “فاکتورها”،”تراکنش ها”،”درخواست ها” و همچنین “شارژ اعتبار ” دسترسی داشته باشید و از جزییات تراکنش های خود مطلع شوید.

06
تصویر شماره ۲