برای آنکه بتوانید از امکانات اپلیکیشن استفاده کنید. نیاز  است شما در جار عضو باشید. به همین منظور بعد از دانلود  و نصب اپلیکیشن جار، وارد اپلیکیشن شوید. هنگامی که شما دارای حساب کاربری در جار نباشید مطابق شکل زیر تنها می توانید صفحه یک روزنامه‌ها و نشریات را مشاهده کنید.

تصویر شماره 1
تصویر شماره ۱

۱- برای ثبت نام  آیکون “جار” که در شکل زیر نشان داده شده است را انتخاب کنید.

تصویر شماره 2
تصویر شماره ۲

۲- بعد از انتخاب منویی در کنار صفحه مطابق شکل زیر نمایش داده می‌شود، گزینه “لاگین کنید” را انتخاب کنید.

تصویر شماره 3
تصویر شماره ۳

۳- صفحه‎‌ای جدید برای شما به نمایش درخواهد آمد، اگر دارای حساب کاربری هستید، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید در غیر اینصورت گزینه “حساب کاربری ندارید؟ ثبت‌نام کنید” را انتخاب کنید تا به صفحه ثبت‌نام مطابق شکل زیر منتقل شوید.

تصویر شماره 4
تصویر شماره ۴

۴- در این صفحه اطلاعات فرم را کامل نمایید و سپس گزینه “ساخت حساب کاربری” را انتخاب کنید.بعد از انتخاب این گزینه یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی حساب کاربری به ایمیلی که با آن ثبت نام کرده‌اید ارسال خواهد شد. به ایمیل خود مراجعه کنید و حساب کاربری خود را فعال نمایید. دقت داشته باشید که این ایمیل تنها ۱۲ ساعت اعتبار دارد و در صورتی که عملیات فعالسازی را انجام ندهید، حساب کاربری شما غیر فعال خواهد شد.بعد از فعالسازی شما می توانید به راحتی از امکانات مختلف اپلیکیشن جار استفاده کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *